O společnosti

UNITES Systems a.s.

Jsme ryze česká společnost s tradicí od roku 1991. Sídlíme ve Valašském Meziříčí. Vyvíjíme a vyrábíme měřicí a testovací techniku (testery a jejich části) a poskytujeme služby v oblasti měření a testování. Mezi naše aktivity dále patří zakázkový vývoj a výroba elektroniky, osazování a montáž desek plošných spojů v různých oblastech automobilového, leteckého a kosmického průmyslu.
Stejně jako při vývoji inovativních řešení, tak i při práci na jakémkoliv projektu se opíráme o vysoce motivovaný tým špičkových vývojářů a projektantů s bohatými zkušenostmi. Vyvinuli jsme například nejrychlejší tester na světě pro testování diskrétních součástek a úspěšně jej uvedli na trh v Japonsku, Číně a jihovýchodní Asii.

V posledních letech jsme se začali věnovat také perspektivní oblasti úspor energií, v níž můžeme aplikovat zkušenosti a znalosti našich vývojových inženýrů. Dominantním výrobkem zde zatím je systém pro fotovoltaický ohřev vody SOLAR KERBEROS, ale patří zde např. také inteligentní termostat vyvinutý pro výrobce bojlerů, přinášející úspory při elektrickém akumulačním ohřevu vody. O smysluplnosti a užitečnosti našich výrobků pro úspory energií svědčí také řada ocenění na veletrzích v ČR i na Slovensku, z nichž nejvýznamnější je dvojnásobné získání ceny Zlatý Amper v letech 2014 za SOLAR KERBEROS a 2012 za Inteligentní termostat E1.